Pozemní a inženýrské stavby

Stavební inženýrství

Pomáháme tvořit prostor pro život! Využijte naše dlouholeté zkušenosti při propojování živnostenských i obytných oblastí, ve stavbě kanálů a silnic a při vytváření i sanaci venkovních zařízení. Zákazníkům z řad soukromých osob, podnikatelů i z veřejné sféry nabízíme servis na míru pro stavební projekty v jakékoli jeho fázi – od nápadu přes poradenství a stavbu až po předání objektu.

Technologie, odpovědnost a know-how

Co od nás můžete očekávat? Kompetence, spolehlivost a kvalita jsou vlastnosti, na které klademe velký důraz. Trvale udržitelné stavební práce se zřetelem na ekologická hlediska jsou pro nás samozřejmostí. Přitom nehraje roli rozsah vašeho projektu. Rovněž vám dokážeme poradit, pokud se rozhodnete venkovní prostředí zhodnotit vytvořením estetické zahrady nebo protkat cestami.

 

Jsme středně velký podnik, jehož majitel je zároveň ředitelem. Setkává se u nás tradice s požadavky moderní doby: Tradiční pojetí kvality určuje estetiku naší práce a při realizaci vašeho stavebního záměru využijeme moderní metody. Náš tým je motivovaný a neustále se dále vzdělává. Interní a externí vzdělávací kurzy jako školení stavebního dozoru, zaškolování v používání nových přístrojů nebo kurzy bezpečnosti práce zajišťují, že neustále držíme krok s dobou.

Office : Chvalín 79 Nové Dvory, 413 01; Tel +420 774 085 658